Bestuur

Bert van der Moolen

Functie: Voorzitter Plaatselijk Belang

E-mail: bert.vd.moolen@plaatselijkbelangvilsteren.nl

 

Linda Hulsman

Functie: Secretaris Plaatselijk Belang

Achterveldsweg 3

7734 PA Vilsteren 
Telefoon: 0529-460486
E-mail:  linda.hulsman@plaatselijkbelangvilsteren.nl

 E-mail:  info@plaatselijkbelangvilsteren.nl

 

Sonja Koggel

Functie: Bestuurslid Plaatselijk Belang en Penningmeester.

E-mail: sonja.koggel@plaatselijkbelangvilsteren.nl

 

Stef Herbrink

Functie: Bestuurslid Plaatselijk Belang, Onderdeel van stuurgroep Duurzaam Vilsteren, Onderhoud/ bijhouden website.

E-mail: stef.herbrink@plaatselijkbelangvilsteren.nl

 

Maike Boerhof

Functie: Bestuurslid Plaatselijk Belang, Onderdeel van de activiteiten commissie Vilsteren Bruist, Bijhouden website.

E-mail: maike.boerhof@plaatselijkbelangvilsteren.nl

 

Marc Meulman

Functie: Bestuurslid Plaatselijk Belang

 E-mail: marc.meulman@plaatselijkbelangvilsteren.nl